Дан школе

Свечаним програмом и поред кишовитог времена 4. октобра 2024. обележен је Дан школе. О основној школи “Миливој Оморац” поред одабраних ученика, говорио је и в.д. директор Горан Игић, што можемо видети и у видео-материјалу.

Поред ученика, родитеља и запослених лица у школи, свечаности испред споменика Миливоју Оморцу присуствовали су и представници месне заједнице и многих удружења из села Иђош.

Наставници су организовали и специјалне радионице за ђаке и уз игру учење је добило додатну мотивацију.

Директор школе Горан Игић се захвалио свом претходнику Александру Аћимову и градској управи на уложеним средствима у протеклих неколико година у циљу техничке опремљености школе.

Иначе, Дан школе је 6. октобра, али пошто пада у недељу, обележавање је померено два дана раније.